Thursday 19 March 2009

Not over yet - part two

Evo, kot sem že napisal v prejšnjem povstu, vse še ni izgubljeno. Triglavankam je po kazenskih strelih uspelo odvzeti zmago in tako se bo zadnja tekma igrala v Kranju. Sama tekma je bila izredno napeta, saj je hokejistkam iz Kranja uspelo izenačiti šele v 15 minuti tretje tretjine z golom Mojce Duh , končno piko na i pa je zabila Špela Hafner v četrtem kazenskem strelu. Ne smem pozabiti tudi na odlično vratarko Hedi Korbar, ki je kljub nedavni operaciji svoje delo opravila z odliko. Ker pa se hokej ne igra s tremi igralkami temveč tremi oz. s štirimi napadi po pet igralk, gre seveda pohvalit prav vse igralke, ki so tisti dan na ledu dale vse od sebe! Čestitam puncam za zmago ob tem pa vse gorence, ki berete ta blog, vabim na zadnjo finalno tekmo, ki bo v nedeljo 22.3.2009 ob 14:30 v ledeni dvorani na Zlatem polju - Kranj!

Aja, da ne pozabim, sledijo še fotografije iz gostovanja v Neubergu!

Še zadnja stvarca. Tuki pa dobite use fotke!